O nas

Rusza rekrutacja do projektu „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne”

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie im. Sue Ryder otrzymało dofinasowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 9.3.2 „Rozwój usług społecznych”, w ramach którego prowadzić będzie „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne”.

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pn. „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne” informuję, że nabór kandydatów chętnych do skorzystania ze wsparcia prowadzony będzie w od 23.03.2018 do 20.04.2018 r. Pierwsza 12 osobowa grupa uczestników rozpocznie korzystanie ze wsparcia w ramach domu dziennego od 04.05.2018 r., które potrwa do 31.03.2019 r.

Od maja rozpoczniemy także udzielania wparcia 4 osobom cierpiącym na choroby otępienne w ramach opieki domowej.

W najbliższym naborze zrekrutowanych zostanie 12 osób niesamodzielnych do formy wsparcia w postaci domu dziennego pobytu, 4 osób opieki domowej oraz 8 opiekunów faktycznych do warsztatów i poradnictwa. Informacje szczegółowe dotyczące projektu dostępne pod nr. tel. 784 699 597 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulaminy i dokumenty do pobrania LINK

 

21.03.2018

Oferty pracy w Domu opieki dziennej

Stowarzyszenie im. Sue Ryder w związku z realizacją projektu "Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne" poszukuje do pracy osób na następujące stanowiska:

- terapeuta zajęciowy na 0,5 etatu (umowa o pracę)

opiekun seniora w Bydgoskim domu opieki dziennej, 2 osoby x 1 etat (umowa o pracę)

- psycholog, 0,5 etatu (umowa o pracę)

- opiekun w środowisku domowym na terenie Bydgoszczy (umowa zlecenie)

Osoby zainteresowana prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

09.03.2018

Oferta wynajmu sal konferencyjnych

Centrum Edukacyjno-Naukowe im. Sue Ryder wyposażone jest w trzy sale konferencyjne na 80 i dwie na 30 osób, idealne do zorganizowania spotkań biznesowych, szkoleń, kursów, rekrutacji, spotkań większych grup osób, prezentacji usług...

13.02.2018

Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin