Dla seniora

Postępowanie kwalifikacyjne "Ordynowanie leków i wypisywanie recept" Cz. II edycja 1 – woj. dolnośląskie

Informujemy, że 12 września 2016r. odbyło się postępowanie kwalifikacyjne dla uczestników 1 edycji kursu specjalistycznego dla pielęgniarek i położnych „Ordynowanie leków i wypisywanie recept” cz. II. Komisja kwalifikacyjna po weryfikacji dokumentów, dopuściła do udziału w kursie 30 osób. Zamieszczamy listę z nr Pesel osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w kursie.

 

13.09.2016

Marsz Kapeluszowy

W zeszły czwartek (30.06) ulicami Bydgoszczy przedefilował Marsz Kapeluszowy. Jest to coroczna impreza, podczas której Seniorzy z regionu dumnie prezentują swoje barwne kapelusze.

06.07.2016

Seniorzy z Centrum Trzeciego Wieku otworzyli sezon wycieczkowy

22 kwietnia 2015 roku Seniorzy z Centrum Trzeciego Wieku otworzyli sezon wycieczkowy. Wyruszyli na pierwszą tegoroczną wycieczkę - do Osielska. Po spacerze wśród pięknych okolic, dotarli do stadniny koni "Jagodowo". Po dłuższym spacerku ze smakiem wypili kawę, która dodała energii do przygotowania ogniska. Właścicielka stadniny zorganizowała nam atrakcje i umożliwiła zwiedzanie posiadłości.
07.05.2015

Zajęcia fitness 50+

Od kwietnia rozpoczynamy również zajęcia fitness 50+.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godzinie 16 w Centrum Trzeciego Wieku przy ul. Rupniewskiego 11 (Fordon).

Zapraszamy chętnych do zapisów od 23 marca w godzinach 8-16 pod numerem telefonu 784 699 597.

Ilość miejsc jest ograniczona.

23.03.2015

Kurs komputerowy dla Seniorów w Centrum Trzeciego Wieku

Dzięki pomocy firmy Sims Lifecycle Services Sp. z o.o. od kwietnia uruchamiamy kurs komputerowy dla Seniorów w Centrum Trzeciego Wieku przy ul. Rupniewskiego 11 (Fordon).

20.03.2015

Trzecie urodziny Centrum Trzeciego Wieku im. Sue Ryder

Centrum Trzeciego Wieku im. Sue Ryder  działające przy ul. Rupniewskiego 11 w Fordonie działa już od 3 lat.

3 marca uczciliśmy kolejne  urodziny.  Na uroczystość zaprosiliśmy naszych Seniorów oraz Przyjaciół współpracujących z Centrum Trzeciego Wieku.

Róża Pietrzak i Weronika Śmigielska, które są dobrymi „duszami” tego miejsca, serdecznie podziękowały Seniorom za aktywne uczestnictwo w zajęciach, warsztatach i ćwiczeniach, które przygotowują dla naszych klubowiczów.

12.03.2015

Partnerzy

abedikbajecznybelleeffekthannairenajuraparkmercedesmultikinoolimpicPENTEL CMYK logo bezRporzychpwpwslicansoftlysolbetsopursowatobolskitrempaa