Aktualności

Trzecie urodziny Centrum Trzeciego Wieku im. Sue Ryder

Centrum Trzeciego Wieku im. Sue Ryder  działające przy ul. Rupniewskiego 11 w Fordonie działa już od 3 lat.

3 marca uczciliśmy kolejne  urodziny.  Na uroczystość zaprosiliśmy naszych Seniorów oraz Przyjaciół współpracujących z Centrum Trzeciego Wieku.

Róża Pietrzak i Weronika Śmigielska, które są dobrymi „duszami” tego miejsca, serdecznie podziękowały Seniorom za aktywne uczestnictwo w zajęciach, warsztatach i ćwiczeniach, które przygotowują dla naszych klubowiczów.

 Urodziny były świetną okazją do zaprezentowania jak Seniorzy miło spędzają u nas czas i jak chętnie otwierają się  na nowe doświadczenia Seniorka Janina Borejko z grupą teatralną przygotowała przedstawienie pełne humoru  p.t. „Moda seniorów na wesoło”. Oglądanie występu było ogromną przyjemnością. Widać było  duże zaangażowanie w rozwój teatralnej pasji u Seniorów. Nie obyło się też bez wesołych piosenek i skeczu przygotowanego przez panią Różę i Weronikę. Śmiech i oklaski wypełniały każdy zakamarek Centrum Trzeciego Wieku.

Punktem kulminacyjnym był wspaniały  tort urodzinowy ufundowany przez sieć cukierni Grochola - serdecznie dziękujemy władzom firmy za wspaniały gest.

Mamy więc kolejny udany rok za sobą, ciągle się rozwijamy tworząc przestrzeń dla wzbudzania aktywności osób starszych. Wielu ludzi dopiero w jesieni życia ma czas na realizowanie swoich marzeń. My w Centrum inspirujemy i tworzymy warunki do aktywnego rozwoju pasji. Chcemy, aby to miejsce przełamywało stereotypy  o bierności i braku radości życia u  osób starszych. 

 

3 rocznica 01 

 

 3 rocznica 03

 

Więcej zdjęć w galerii


Partnerzy

abedikbajecznybelleeffekthannairenajuraparkmercedesmultikinoolimpicPENTEL CMYK logo bezRporzychpwpwslicansoftlysolbetsopursowatobolskitrempaa