Archiwum

II podologiczna konferencja naukowo-szkoleniowa

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w II podologicznej konferencji naukowo-szkoleniowej „Zdrowa stopa - krok w przyszłość” organizowanej przez Centrum Edukacyjno-Naukowe im. Sue Ryder oraz Rehabilitację Specjalistyczną w Bydgoszczy.

Proponujemy Państwu sesje naukowe prowadzone przez doświadczonych wykładowców oraz spotkania warsztatowe realizowane przez znakomitych praktyków.

Celem konferencji jest przybliżenie najnowszych wyników badań i doświadczeń w zakresie diagnostyki wad postawy i chodu za pomocą cyfrowych obrazów, a także innowacyjnego podejścia terapeutycznego do wybranych chorób stóp.

Część pierwsza konferencji zostanie poświęcona tematom ściśle medycznym. Swój referat w tej dziedzinie wygłosi członek Instytutu Przemysłu Skórzanego, mgr Bożena Rajchel-Chyla. W temat wpływu, jaki sport wywiera na zdrowie stóp wprowadzi nas specjalista ortopeda-traumatolog dr n. med. Paweł Walasek.

Druga sesja będzie poruszała tematy związane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych w diagnostyce stóp.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach. Będziecie Państwo mogli zapoznać się z cyfrową diagnostyką stóp, zagadnieniami dotyczącymi rehabilitacji oraz pielęgnacji.

Do udziału w Konferencji zapraszamy: lekarzy rehabilitacji medycznej, lekarzy ortopedów, lekarzy medycyny sportowej, podologów, fizjoterapeutów oraz wszystkie osoby zainteresowane wadami funkcjonalnymi stóp. Konferencja będzie doskonałą okazją do wspólnej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i poglądów, szczególnie ważnych w rozwijającej się dziedzinie: podologii ortopedycznej.

Za udział w Konferencji otrzymają Państwo punkty edukacyjne. Liczba przyznawana jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełniania obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z dnia 22 października 2004 r. nr. 231., poz. 2326).

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji!

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą:
Izabela Makowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 503-098-763
Magdalena Wysocka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 605-946-012
Jolanta Miszczak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 668-044-631

Każda osoba zainteresowana udziałem w Konferencji zobligowana jest do rejestracji uczestnictwa poprzez dostępny formularz.

Szczegóły dotyczace terminów oraz kosztów zwiazanych z uczestnictwem znajduja się w REGULAMINIE KONFERENCJI dostępnym poniżej.REGULAMIN KONFERENCJI

PROGRAM KONFERENCJI

Pozdrawiamy

Zespół Organizacyjny Konferencji

 


Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin