Zmodernizowany budynek Domu Sue Ryder w Bydgoszczy

Zmodernizowany budynek Domu Sue Ryder w Bydgoszczy

Z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego realizowanego w zmodernizowanym budynku Domu Sue Ryder w Bydgoszczy

„Umieranie jest naturalnym etapem życia człowieka – czasem jednak zbyt wcześnie.."

Jeśli mieliście Państwo doświadczenia, lub aktualnie mierzycie się z cierpieniem najbliższych, to z pewnością wiecie, że wsparcie skierowane na nieuleczalnie chorych wymagających opieki paliatywnej, długoterminowej, psychogeriatrycznej, żywienia dojelitowego oraz mechanicznej wentylacji przy pomocy respiratora jest niezmiernie istotne i bardzo kosztowne.

Znaczące jest również miejsce i ludzie, którzy sprawują opiekę nad pacjentami.

Po 25 latach istnienia placówki, dzięki gruntownej modernizacji, przy pomocy środków własnych oraz funduszy unijnych, w marcu 2020 roku zakończył się długo wyczekiwany przez placówki medyczne, opiekunów i ciężko chorych pacjentów gruntowny remont budynku w Bydgoszczy przy ul. Roentgena 3.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego zrealizowanego w zmodernizowanym budynku Domu Sue Ryder:

 Dom Sue Ryder

Celem projektu unijnego było zwiększenie dostępności do usług zdrowotnych z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej w województwie kujawsko-pomorskim poprzez zwiększenie liczby miejsc opieki w NZOZ Dom Sue Ryder w Bydgoszczy. Realizacja tego celu nastąpiła poprzez wykonanie robót budowlanych w zakresie modernizacji i przebudowy Domu Sue Ryder oraz zakupu niezbędnego sprzętu i wyposażenia medycznego. Przed remontem w budynku funkcjonowało 17 łóżek przeznaczonych na stacjonarną opiekę paliatywną, obecnie jest ich 37.

Swoja pracę opieramy na bazie wolontariatu oraz wsparcia rzeczowego i finansowego ludzi dobrej woli.

„Jeśli możesz włącz się do pomocy"

 


Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin