Archiwum

"X jubileuszowy Koncert Charytatywny "Głosy dla Hospicjum"

Stowarzyszenie im. Sue Ryder oraz Dom Sue Ryder zapraszają na koncert.

Stowarzyszenie im. Sue Ryder oraz Dom Sue Ryder w Bydgoszczy organizują X jubileuszowy koncert charytatywny. Co drugi rok przypada koncert o zasięgu światowym. To prestiżowe wydarzenie na stałe wpisało się w repertuar wydarzeń kulturalnych Bydgoszczy i wspierane jest przez władze lokalne i media.

W tym roku koncert będzie miał charakter międzynarodowy. W wielu miastach na świecie, 10 października, o tej samej porze, odbędą się koncerty wspierające ideę opieki paliatywnej. W Bydgoszczy uroczystość odbędzie się o godz. 19.00, tradycyjnie w Filharmonii Pomorskiej.

Koncert uświetnią: solistka Ewa Godlewska z Kwartetem Pałacowym oraz Orkiestra Salonowa Junior PiK pod dyrekcją Mirosława Żyty w repertuarze utworów muzyki klasycznej i filmowej. Wieczór poprowadzi Urszula Guźlecka – redaktor TVP 3.

W czasie koncertu, jak co roku, będą zbierane fundusze na zaopatrzenie hospicjum w niezbędny sprzęt dla pacjentów. Dotychczas zebrane środki pozwoliły na zakup pomp infuzyjnych, koflatorów, inhalatorów, ssaków, pulsoksymetrów, drobnych sprzętów i materiałów do terapii zajęciowej dla pacjentów. Koncert jest wyrazem podziękowania sponsorom i darczyńcom za wieloletnią współpracę i wsparcie.

Serdecznie i gorąco zapraszamy na koncert. Jesteśmy przekonani, że dostarczy Państwu wielu pozytywnych wrażeń.


Partnerzy

abedikbajecznybelleeffekthannairenajuraparkmercedesmultikinoolimpicPENTEL CMYK logo bezRporzychpwpwslicansoftlysolbetsopursowatobolskitrempaa