Projekty Unijne

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego oraz harmonogram zajęć kursu specjalistycznego „ Rehabilitacja osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi” – edycja 1 – woj. małopolskie

Informujemy, że odbyło się postępowanie kwalifikacyjne dopuszczające 33 osoby do udziału w kursie specjalistycznym dla pielęgniarek „Rehabilitacja osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi”. Zamieszczamy listę z nr Pesel osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w kursie oraz podajemy szczegółowy harmonogram zajęć teoretycznych.

20.01.2017

Harmonogram zajęć części teoretycznej kursu specjalistycznego - „Wywiad i badania fizykalne” edycja 3 – woj. kujawsko-pomorskie

Podajemy HARMONOGRAM części teoretycznej kursu specjalistycznego dla pielęgniarek i położnych „Wywiad i badania fizykalne” w Solcu Kujawskim. Prosimy o śledzenie strony internetowej, bowiem HARMONOGRAM może ulec zmianie.

12.01.2017

Zapytanie ofertowe na usługi cateringowe

Informujemy, że w związku z realizacją projektu "Kwalifikacje zawodowe - satysfakcje w opiece pielęgniarskiej i położniczej" w Bazie konkurencyjności ogłoszone zostało zapytanie ofertowe na świadczenie usług cateringowych.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1014682

16.12.2016

Zmiany w zakresie warunków udziału w kursie "Pielęgniarstwo geriatryczne"

Informujemy, że w wyniku wprowadzonych centralnie zmian warunkiem zakwalifikowania na kurs kwalifikacyjny w dziedzinie Pielęgniarstwa Geriatrycznego jest legitymowanie się zaświadczeniem o ukończeniu kursów specjalistycznych: Resuscytacja krążeniowo-oddechowa i EKG. Kursy te można ukończyć w trakcie trwania kursu z Pielęgniarstwa Geriatrycznego.

16.12.2016

Egzamin "Wywiad i badania fizykalne" Solec Kujawski

Informujemy, że dnia 16 grudnia br.  w Solcu Kujawskim (ul. Postawńców 6) o godz. 17:00 odbędzie się egzamin kursu specjalistycznego „ Wywiad i badania fizykalne".

16.12.2016

Egzamin końcowy "Opieka nad chorymi w leczeniu systemowym nowotworów" – woj. kujawsko-pomorskie

Informujemy, że 2 grudnia 2016r. o godz. 16.00 , w siedzibie Stowarzyszenia im Sue Ryder w Solcu Kujawskim, ul. Powstańców 6, odbędzie się egzamin końcowy dla uczestników 1 edycji kursu specjalistycznego dla pielęgniarek i położnych „Opieka nad chorymi w leczeniu systemowym nowotworów”.

21.11.2016

Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin