Wesprzyj nas

Pomagaj z nami

Działalność Stowarzyszenie im. Sue Ryder oraz możliwie najwyższa skala niesienia pomocy osobom potrzebującym jest uzależniona od Państwa dobroczynności. Jesteśmy otwarci na różne formy wsparcia, dlatego jeżeli czujesz w sobie chęć pomagania, możesz to robić poprzez:

  • Przekazanie nam darowizny pieniężnej

Wpłać dowolną kwotę na podane poniżej konto Stowarzyszenia im. Sue Ryder:

Konto darowizn:
Kredyt Bank S.A. o/Bydgoszcz
24 1500 1360 1213 6006 1709 0000

Wygeneruj druk przelewu

 

  • Podarowanie nam 1% podatku dochodowego

Stowarzyszenie im. Sue Ryder jest organizacją pożytku publicznego od 2005 roku. Co rok wspiera nas coraz większa liczba Darczyńców, przekazujących nam 1% podatku dochodowego. Dotychczas wsparło nas już około 2000 osób. Możesz i TY!!!

 

  • Złożenie stałego zlecenia w swoim banku

Dołącz do innych, którzy regularnie przekazują dowolną kwotę na rzecz Stowarzyszenia. Wypełnij jednorazowo odpowiedni formularz w swoim banku, podając nazwę Stowarzyszenia, numer konta oraz stałą kwotę wpłaty. Składając stałe zlecenie w banku powodujesz, że Twoja pomoc jest stała i regularna, a my bardzo wdzięczni.

Przejdź do kontaktu

 

  • Przekazanie nam darowizny rzeczowej

Jeżeli chcesz nas wspomóc darowizną rzeczową, to koniecznie prosimy o kontakt! Bardzo chętnie przyjmujemy dary od firm i osób prywatnych, które mogą się przydać w naszej codziennej pracy lub zostaną przekazane do jednego z naszych  Sklepów Charytatywnych.

Przejdź do kontaktu

 

  • Zakupy w jednym z naszych Sklepów Charytatywnych Sue Ryder

Nasze Sklepy Charytaytwne znajdują się w Bydgoszczy w następujących lokalizacjach:

  1. Dworcowa 33 (Śródmieście)
  2. Drukarska 6 (Śródmieście
  3. Rupniewskiego 11 (Fordon, Przylesie)

Cały dochód ze sprzedaży rzeczy podarowanych nam przez Darczyńców indywidualnych i Firmy jest przeznaczony na wsparcie pacjentów przewlekle i nieuleczalnie chorych oraz działalność na rzecz osób starszych. 

Zachęcamy do wspierania naszych sklepów poprzez aktywne uczestnictwo w zbiórkach rzeczowych oraz zakupy w naszych Sklepach.

Motto naszych sklepów brzmi: CZY KUPISZ, CZY DASZ – POMAGASZ!!!

Przejdź do sklepów

 

  • Wolontariat

Wolontariusz to osoba która bierze czynny udział w organizowanych przez nas akcjach. Również Ty możesz włączyć się w nasze działania! Bardzo chętnie przyjmiemy Cię do naszego zgranego zespołu. Jeśli czujesz chęć niesienia pomocy skontaktuj się z nami już dziś!

Przejdź do kontaktu

 

  • Zaoferowanie nam swoich usług lub towaru

Zawsze bardzo chętnie przyjmiemy materiały potrzebne w realizacji naszych akcji promocyjnych i informacyjnych, np.: materiały biurowe i papiernicze, sprzęt biurowy i inne.

Przejdź do kontaktu

 


Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin