Startuje bezpłatna fizjoterapia dla dzieci!

Startuje bezpłatna fizjoterapia dla dzieci!

Z dumą informujemy, że w nowo otwartym Domu im. Sue Ryder przy ul. Gdańskiej 66 w Bydgoszczy będziemy bezpłatnie pomagać dzieciom potrzebującym fizjoterapii. W pierwsze fazie skupiamy się na pracy metodą NDT - Bobath i Bobath Baby.

Podstawy wyceny domu2

Fizjoterapteutką będzie Pani Aleksndra Kopeć, która jest doktorem nauk medycznych w zakresie fizjoterapii oraz dietetykiem o specjalności dietoterapia. Swoją wiedzę i doświadczenia zawodowe zdobywała na licznych stażach i wyjazdach zagranicznych w takie miejsca jak Tarragona, Reus czy Barcelona. Dodatkowo studiowała fizjoterapię na Uniwersytecie Rovira i Virgili w Tarragonie w ramach programu Erasmus. Pracowała jako wykładowca fizjoterapii m.in. w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz prowadziłam studia podyplomowe z dziedziny fizjoterapii w Bydgoszczy i Toruniu.
Zajmuje się również rehabilitacją podopiecznych, którzy należą do Hospicjum Domowego dla dzieci Pallmed w Bydgoszczy. Ukończyła kurs koncepcji NDT - Bobath i Bobath baby poświęconej tematyce wieku rozwojowego dzieci z dysfunkcjami neurologicznymi dający uprawnienia do prowadzenia terapii. Swój warsztat pracy wspomaga metodą PNF, kinesiotapingiem czy technikami mięśniowo - powięziowymi. Obecnie jest w trakcie szkolenia z metody Vojty.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem udzielenia wsparcia oraz składania wniosków.
Wnioski prosimy przesyłać na adres e-mail: info@sueryder.org.pl

 

Podstawy wyceny domu2


Partnerzy

abedikbajecznybelleeffekthannairenajuraparkmercedesmultikinoolimpicPENTEL CMYK logo bezRporzychpwpwslicansoftlysolbetsopursowatobolskitrempaa