O nas

XIX Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjum”

W sobotę 6 października 2018 r. odbył się XIX Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjum”. Występ uświetnił wspaniały występ Patrycji i Jacka Kotlarskich.

Zaśpiewała również dla nas młoda wschodząca gwiazda z niebywale ogromnym talentem - Natasza Kotlarska.

Mogliśmy wysłuchać utwory takie jak: „Tyle słońca w twoim mieście”, Dirty Dancing, „Pół kroku stąd”, „ Wspomnienie” jak i wiele innych.

Chcemy przekazać podziękowania dla naszych Sponsorów, Gości, Pracowników i Wolontariuszy dzięki którym udało nam się zorganizować to niezwykłe dla nas wydarzenie.

Wielkie dzięki, że jesteście!

11.10.2018

XIX koncert charytatywny "Głosy dla hospicjum"

6 października o godzinie 19:00 odbędzie się XIX edycja Koncertu Charytatywnego Głosy dla Hospicjum.

W tym roku wystąpią znakomici wokaliści, artyści związani z polską sceną musicalową: Jacek i Patrycja Kotlarscy. Podczas koncertu artyści zaśpiewają szlagiery Anny Jantar, Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Agnieszki Osieckiej czy Seweryna Krajewskiego, a także wielkie przeboje filmowe i musicalowe. Podczas koncertu nie zabraknie także piosenek z lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecia. Program muzyczny zapowiada się zatem niezwykle atrakcyjnie.

Serdecznie zapraszamy.

 

27.08.2018

II podologiczna konferencja naukowo-szkoleniowa

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w II podologicznej konferencji naukowo-szkoleniowej „Zdrowa stopa - krok w przyszłość” organizowanej przez Centrum Edukacyjno-Naukowe im. Sue Ryder oraz Rehabilitację Specjalistyczną w Bydgoszczy.

06.07.2018

Zaproszenie do składania ofert przez Podmioty Ekonomii Społecznej - wycieczki i wydarzenia kulturalne

Stowarzyszenie im. Sue Ryder zaprasza podmioty ekonomii społecznej do wykonania usług w ramach projektu „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Oferty w formie e-mail należy przesyłać do dnia 26.06.2018 r. wraz z oświadczeniem o statusie PES.

Na obecnym etapie oferentami mogą być tylko podmioty ekonomii społecznej.

Poszukujemy:

1. wykonawcy wydarzeń kulturalnych - 11 wydarzeń w okresie czerwiec 2018-luty 2020.
Dodatkowe informacje:
- Czas wydarzenia minimum 3 godziny zegarowe.
- miejsce: Bydgoszcz, ul. Rupniewskiego 11 (siedziba DDP)
Przykłady wydarzeń: wydarzenie muzyczne, przedstawienie teatralne, spotkanie z "ciekawą" osobą np. podróżnikiem, koncert, recital, spotkanie ze sztuką etc.
 
2. organizatora 4 wycieczek dla 12 osób oraz 3 opiekunów w odległości do 80 km od Bydgoszczy. Organizator zapewnia transport, ubezpieczenie, wyżywienie uczestników oraz bilety wstępu (jeśli dotyczy)
 
 
Oferty wraz 3 scenariuszami wydarzeń kulturalnych oraz z oświadczeniem o statusie PES należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26.06.2018 r. do godz. 15:00/
 
21.06.2018

Rusza rekrutacja do projektu „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne”

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie im. Sue Ryder otrzymało dofinasowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 9.3.2 „Rozwój usług społecznych”, w ramach którego prowadzić będzie „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne”.

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pn. „Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne” informuję, że nabór kandydatów chętnych do skorzystania ze wsparcia prowadzony będzie w od 23.03.2018 do 20.04.2018 r. Pierwsza 12 osobowa grupa uczestników rozpocznie korzystanie ze wsparcia w ramach domu dziennego od 04.05.2018 r., które potrwa do 31.03.2019 r.

Od maja rozpoczniemy także udzielania wparcia 4 osobom cierpiącym na choroby otępienne w ramach opieki domowej.

W najbliższym naborze zrekrutowanych zostanie 12 osób niesamodzielnych do formy wsparcia w postaci domu dziennego pobytu, 4 osób opieki domowej oraz 8 opiekunów faktycznych do warsztatów i poradnictwa. Informacje szczegółowe dotyczące projektu dostępne pod nr. tel. 784 699 597 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulaminy i dokumenty do pobrania LINK

 

21.03.2018

Oferty pracy w Domu opieki dziennej

Stowarzyszenie im. Sue Ryder w związku z realizacją projektu "Bydgoski dom opieki dziennej dla osób cierpiących na choroby otępienne" poszukuje do pracy osób na następujące stanowiska:

- terapeuta zajęciowy na 0,5 etatu (umowa o pracę)

opiekun seniora w Bydgoskim domu opieki dziennej, 2 osoby x 1 etat (umowa o pracę)

- psycholog, 0,5 etatu (umowa o pracę)

- opiekun w środowisku domowym na terenie Bydgoszczy (umowa zlecenie)

Osoby zainteresowana prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

09.03.2018

Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin