O nas

Dom opieki dziennej i usługi opiekuńcze dla osób niesamodzilenych cierpiących na choroby otępienne

OFERTA

Dom opieki dziennej działający prowadzony przez Stowarzyszenie im. Sue Ryder w Bydgoszczy przy ul. Rupniewskiego 11. oferuje Państwu usługi opiekuńcze w postaci 12 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych oraz usługi opiekuńcze w środowisku domowym. Dom opieki dziennej jest placówką, która podopiecznym oferuje pokój dzienny do zajęć wyposażony w:, sprzęt audiowizualny, prasę, książki i wyposażenie potrzebne do prowadzenia terapii zajęciowej, salę wyposażoną w sprzęt rehabilitacyjny, pokój do odpoczynku, toalety i łazienki przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, aneks kuchenny. Budynek pozwalaja na swobodne poruszanie się osób niepełnosprawnych.
Osoba zgłoszona może przebywać w Domu w dniach od poniedziałku do piątku przez 8 godzin tj. od. godz. 8.00 do godz. 16.00.

13.03.2020

Życzenia na Boże Narodzenie 2019

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

18.12.2019

Głosy dla Hospicjum 2019

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasz Jubileuszowy Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjum” który odbędzie się 5 października o godz. 19:00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Bilety w cenie 25 zł. i 35 zł. do nabycia w :

- Sklepach Charytatywnych Sue Ryder w Bydgoszczy

--> ul. Drukarska 6 czynny od 9:00 do 15:00

--> ul. Dworcowa 33 czynny od 9:00 do 17:00

- Centrum Trzeciego Wieku ul. Rupniewskiego 11

- Rehabilitacja Sue Ryder ul . Toruńska 29

04.09.2019

XIX Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjum”

W sobotę 6 października 2018 r. odbył się XIX Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjum”. Występ uświetnił wspaniały występ Patrycji i Jacka Kotlarskich.

Zaśpiewała również dla nas młoda wschodząca gwiazda z niebywale ogromnym talentem - Natasza Kotlarska.

Mogliśmy wysłuchać utwory takie jak: „Tyle słońca w twoim mieście”, Dirty Dancing, „Pół kroku stąd”, „ Wspomnienie” jak i wiele innych.

Chcemy przekazać podziękowania dla naszych Sponsorów, Gości, Pracowników i Wolontariuszy dzięki którym udało nam się zorganizować to niezwykłe dla nas wydarzenie.

Wielkie dzięki, że jesteście!

11.10.2018

Partnerzy

REKPOLcukiernia sowahelios logomultikino-logoGrocholaHannaArgonexSimsIDEA07TVP  jurapark  restauracja jaskiniowa   ban szubin   barcin